Hakkımızda

Real Reform

Hakkımızda

Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları ve Satışı bir araya getirerek ‘Değişmeyen Tek Şey Değişimin Kendisidir’ vizyonu ile sektörel yeniliklerin öncüsü olma yolunda ilerlemeyi hedef edinmiş REAL REFORM Real Estate Project Development ailesi olarak; her biri kendi alanında, sektörünün öncü ve lider firmalarının proje, proje satış ofis yönetimleri, yatırım danışmanlığı, insan kaynakları, satış departmanları, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, reklam ve pazarlama hizmetleri ile faaliyet alanlarımızda profesyonel olan ekibimiz ile farklılıklar yaratarak ‘başarı odaklı’ hedeflerimize ilerlediğimiz iş dünyasında tüm profesyonelliğimizle sizlerin yanındayız.

100%

İş
Geliştirme

100%

Plan
Gerçekleştirme

100%

İş
Deneyimi

Gayrimenkul Danışmanlığı Hakkımızda
Danışmanlık Hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLKELER

YOL GÖSTERİCİ İLKELERİMİZ;

İşletme hizmetleri, bir işletmeyi destekleyen en önemli unsurlardır. Bu alan’da bize ışık tutan yol gösterici ilkelerimizi inceleyebilirsiniz.

GÜVEN;

TEMEL İNANCIMIZ

PROFESYONELLİK:

Her biri alanında kendisini kanıtlamış vizyonumuzu misyon edinmiş ekip arkadaşlarımızla çalışırken istek ve beklentilerinizin tam manasıyla karşılanma keyfine varacaksınız.

EKİP RUHU:

Real Reform ailesinin bir parçası olmuş ekip arkadaşlarımıza, performans ve emeklerinin ekonomik ve sosyal tüm kazanımlarını; hakkıyla teslim prensibi ile ekip içerisi motivasyonumuzu ilk günkü heyecan ve düzeyde tutarak, verimliliğimizi her geçen gün arttırmak önceliğimizdir.

HİZMET:

Kurumsal firma ihtiyaçlarınıza yönelik A’dan Z’ye tam kapsamlı profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.

YENİLİK:

Vizyonumuz; ‘’Değişmeyen Tek Şey Değişimin Kendisidir’’ den yola çıkarak, trend olacak yenilikler sunuyoruz.

İSTİKRAR:

İşinin takipçisi, her gün aynı yüksek motivasyon ve performans ile çalışan ve iş ortaklarına güvenilir, doğru ve kaliteli hizmet sunan; doğru bir ekiple birliktesiniz.